Replika S3 [I9300] > MTK 6575 Replika Galaxy S3 İle İlgili Sorunlar ve Çözümleri

MT6575 Şarj problemi,geç şarj oluyor,fişe takılı olduğu halde usb görünüyor

(1/2) > >>

alcondorpasa:
Arkadaşlar telefonda android 4.0.4 yüklü,şarj için fişe taktığım zaman Usb de görünüyor,8-9 saatte kapalı iken anca şarj oluyor,tlfn açıkken şarj yüzdesi hiç ilerlemiyor,ve şarjdayken tlfnu kullanmak istesem sarj takılı değil diyor. Çözümü bilen varsa yardım edebilirse sevinirim.
Saygılar.

H&K:
Telefonun yanında gelen şarj cihazıyla şarj etmenizi tavsiye etmem. O şarj cihazı sorunlu. Usb ile bilgisayardan şarj edin veya orijinal s3 şarj cihazı ve kablosunu alın. Bunlara rağmen sorun devam ediyorsa geriye iki seçenek kalıyor;

-Ya batarya ömrünü tamamlamıştır
-Ya kullandığınız romda bir sorun vardır.

ilkay11:
Sayın admin orjinal şarj cihazıyla şarj edin demişsiniz.Orjinal S3'ün aksesuar ve parçaları replika ile uyuşuyor mu ? MEsela flip cover denilen kılıflardan alsak takabilir miyiz acaba?

H&K:

--- Alıntı yapılan: ilkay11 - 27 Şubat 2013, 19:43:31 ---Sayın admin orjinal şarj cihazıyla şarj edin demişsiniz.Orjinal S3'ün aksesuar ve parçaları replika ile uyuşuyor mu ? MEsela flip cover denilen kılıflardan alsak takabilir miyiz acaba?

--- Alıntı sonu ---

Orijinal s3'ün usb kablosu ve şarj cihazı tüm replika s3 ler ile uyumludur.

Flipcover kılıfa gelecek olursak; telefonunuz 540x960 ekran olan s3 ise uyar ama 480x800 ekran ise flipcover kılıf uymaz. Uymamasının nedeni arka kapak tırnaklarının farklı yerde olmasıdır. Yoksa boyut olarak orijinal ile aynı kasaya sahip.

alcondorpasa:
İlginiz için tşkler. Batarya yenide, birde orjinal şarj  ile deneyelim bakalim.Sorun çözülürse yeni şarz aleti alırırız artık. Tlf bozuk olmasında. :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek